Diety
i konsultacje

Dieta to nie wyrzeczenie

Ile razy zdarzyło Ci się przejść na dietę i po 1 lub 2 tygodniach do Twojego menu zaczęło wkradać się coraz więcej grzeszków? Twój organizm stanowczo domagał się batonika do kawy, czy kilku chipsów do filmu… Potem coraz więcej, coraz częściej… I tak dieta legła w gruzach. Taki scenariusz nałogowo powtarzał się u naszych podopiecznych. Zazwyczaj mieli oni negatywne nastawienie do diety i traktowali ją jako „coś na chwilę”. Domyślasz się już pewnie, że to błędne myślenie.

Wyznajemy zasadę, ze dieta ma być zdrowa i pyszna. I… Tak! Są w niej miejsca na ustępstwa. Klucz do sukcesu tkwi w tym, aby pojawiały się one w odpowiednich dla Ciebie ilościach i w odpowiedniej częstotliwości! Jeśli pragniesz jeść zdrowo, mieć dietę, która nie jest tak zwaną „męczarnią” i ciągłym odmawianiem sobie przyjemności, to dobrze trafiłeś. W Body Transformation Factory pokażemy Ci, że na diecie można być całe życie i czerpać z tego niesamowitą przyjemność!


Co zyskasz stosując dietę:


Zaczniesz podobać się sobie

Patrząc w lustro będziesz zachwycony sobą tak, jak nigdy wcześniej!

Zyskasz lepsze samopoczucie

Poczujesz się lekko i będziesz mieć więcej energii każdego dnia!

Podbudujesz pewność siebie

Na nowo odkryjesz poczucie swojej wartości i będziesz uśmiechać się jeszcze częściej!

Wymienisz swoją garderobę

Rozmiar poleci w dół, a Ty kupisz sobie nowe spodnie lub.. Zmieścisz się w stare!

Zobacz jak to działa:

1

Wyślij nam wiadomość w formularzu kontaktowym

Napisz, czym jesteś zainteresowany – dietą, treningiem, a może tym i tym? Każdy wybór przyniesie Ci wiele korzyści!

2

Dokładnie uzupełnij ankietę

Ankietę wyślemy Ci w mailu i na jej podstawie przygotujemy dla Ciebie plan dopasowany do Twojego organizmu.

3

Dostajesz gotowy plan i wcielasz w życie

A potem cieszysz się zdrowiem i… oszałamiającą sylwetką!

Konsultacje online

Szukasz profesjonalnie ułożonej rozpiski treningu i diety? Nieważne, w którym miejscu się teraz znajdujesz – pomożemy! Poprowadzimy Cię w drodze do Twojego celu, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Wybierz pakiet, który Cię interesuje

Pakiety

 • Ankieta online
 • Jedna rozmowa na skype do 40 min
 • Rozpisanie treningu
 • Ułożenie planu żywieniowego
 • 3 konsultacje online
 • 2 treningi na żywo
 • Nieograniczona możliwość konsultacji

Standard

Standard +

Exclusive

Dzięki dokładnej ankiecie online stworzymy dla Ciebie plan treningowy i żywieniowy oparty o Twoje cele i możliwości tak, abyś w jak najkrótszym czasie mógł cieszyć się efektami.

Wybierz pakiet, który Cię interesuje

Dzięki dokładnej ankiecie online stworzymy dla Ciebie plan treningowy i żywieniowy oparty o Twoje cele i możliwości tak, abyś w jak najkrótszym czasie mógł cieszyć się efektami.

Skontaktuj się z nami!


Masz pytania? Chcesz zamówić trening lub dietę, umówić się na trening lub konsultacje? Skorzystaj z formularza kontaktowego! Czekamy na Twoją wiadomość!

   

  Dalej się zastanawiasz? Przeczytaj to.

  Hej, jak długo odkładasz już dbanie o swoje zdrowie na później? Ile wymówek jeszcze pojawi się w Twojej głowie, zanim zrobisz krok w kierunku zmiany na lepsze? W kierunku swojego nowszego, zdrowszego i szczęśliwszego JA?

  Być może teraz czujesz się po prostu dobrze. Ale czy tak samo będzie za kilka lat? Możliwe, że jeszcze o ty nie myślisz, ale to nie zmienia faktu, że czas ucieka. Czy naprawdę chcesz go marnować na zastanawianie się i szukanie próżnych argumentów, dla których miałbyś nie jeść zdrowo albo nie ćwiczyć?

  Czas i tak upłynie i to od Ciebie zależy, czy za dwa miesiące podziękujesz sobie, że zacząłeś dzisiaj, czy będziesz patrzeć w lustro ze łzami w oczach, pretensjami i żalem do siebie, że podjąłeś inną decyzję.

  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?