O nas

 

BODY TRANSFORMATION FACTORY

To projekt dwójki przyjaciół, który narodził się ze wspólnej pasji do zdrowego trybu życia.

Nie traktujemy tego, co robimy jako pracę, ale jako misję. A naszą misją jest uświadomienie jak największej liczby ludzi, że siedzący tryb życia i złe nawyki żywieniowe najzwyczajniej w świecie ich niszczą – zarówno od środka, jak i na zewnątrz.

Nie działamy szablonowo – wiemy, że każdy człowiek ma różne potrzeby i możliwości, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego podopiecznego.

Wyznajemy zasadę, że zdrowy tryb życia nie musi być pasmem wyrzeczeń – może być za to zdrowym nałogiem. I my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby ten nałóg przeszedł też na Ciebie!

Marysia i Kamil

 

Od czego wszystko się zaczęło?

Na samym początku każde z nas pracowało w różnych klubach fitness. Był to czas, w którym bardzo mocno inwestowaliśmy w swoją wiedzę i nabieraliśmy doświadczenia. Obydwoje chcieliśmy wyjść poza ramy klasycznych siłowni i stworzyć coś swojego. Tak narodził się pomysł na Body Transformation Factory, a dziś nasze marzenie jest już rzeczywistością.

Ten projekt to przede wszystkim ludzie. I nie mówimy tu o sobie, lecz o naszych podopiecznych, o Tobie.

Wiesz... To nie jest sztuka, aby rozpisać komuś dietę, zadać kilka ćwiczeń i na tym zakończyć swoją pracę. My chcemy, żebyś czuł nasze wsparcie nawet wtedy, kiedy już wyjdziesz z treningu. Będziemy Ci towarzyszyć krok w krok przy Twojej drodze do spełnienia Twoich marzeń. Sprawimy, że trening będzie dla Ciebie przyjemnością i oderwaniem od codzienności, a nie obowiązkiem, od którego będziesz próbował uciekać.

Body Transformation Factory łamie wszystkie stereotypy o tym, że odchudzanie to zero przyjemności i same wyrzeczenia… Że na siłownię mogą chodzić tylko wysportowani ludzie… Bzdury! Wyślij do nas wiadomość – szybko przekonasz się, że tak nie jest!

 
 

Jesteś ciekawy, jakie szkoły, kursy i szkolenia mamy za sobą?
Zerknij na nasze certyfikaty!

Poznaj naszą ofertę:

Treningi personalne


Nie wiesz jak ćwiczyć? Boisz się, że nie będziesz potrafił obsłużyć sprzętu? Spokojnie, wszystko Ci pokażemy i dobierzemy ćwiczenia na miarę Twoich możliwości! Ćwicząc z trenerem masz pewność, że trening nie przyniesie Ci żadnych kontuzji, a dodatkowo przyspieszy osiągnięcie wymarzonych efektów. Nie trać czasu i umów się na trening.

Konsultacje


Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz określić swój konkretny cel i sprawdzić, czego dokładnie potrzebuje Twój organizm? Umów się na konsultacje (na żywo lub online), na których ułożymy strategię Twojej zmiany i określimy kluczowe działania na drodze do celu. To jak, widzimy się na konsultacji?

Diety


Chcesz jeść pysznie i chudnąć? To możliwe. Na podstawie badań i przeprowadzonego z Tobą wcześniej wywiadu, którego układamy dietę dopasowaną do Twoich preferencji. Wyrzuć z głowy obraz skomplikowanych, „dietetycznych” dań, które nie mają smaku i przekonaj się, że od zdrowiej diety można się uzależnić.

Masaże

Myślisz o tym, aby odprężyć się w nieco inny sposób, niż ćwiczenie na siłowni? A może od pewnego czasu dokucza Ci ból i nie wiesz co z tym zrobić? Proponujemy masaż! Częściowy lub całego ciała, z wykorzystaniem technik masażu klasycznego, relaksacyjnego, sportowego lub izometrycznego. Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapytaj o szczegóły!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz zamówić trening lub dietę, umówić się na trening lub konsultacje? Skorzystaj z formularza kontaktowego! Czekamy na Twoją wiadomość!

    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?