Czy na siłowni
może ćwiczyć każdy?

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz od czego zacząć? Rozważałeś pójście na siłownię, ale nigdy tam nie byłeś i przeszło Ci przez myśl, że to raczej nie dla Ciebie… Być może czujesz się za chudy lub za gruby, a może nawet za stary. Czy to naprawdę jest tak, że na siłowni ćwiczą sami wysportowani i młodzi ludzie?

Siłownia nie jest fabryką wysportowanych lasek i napakowanych gości. To miejsce, w którym każdy pracuje nad sobą – nad swoim zdrowiem, kondycją, wyglądem, ale też charakterem. Nieważne na jakim etapie jesteś. Nie liczy się to, ile masz lat, ani to, czy masz do zrzucenia 5, 10 czy 30 kilogramów. Siłownia to miejsce dla każdej osoby – dla Ciebie również.

 

Treningi sprawdzą się w szczególności dla osób, których dotyczą poniższe sytuacje:Włączając aktywność fizyczną do swojego życia zyskujesz nie tylko zdrowie, ale także pewność siebie i uśmiech na twarzy. Przekonaj się sam!Trening indywidualny


Jeżeli potrzebujesz osoby, która w stu procentach skupi się tylko i wyłącznie na Tobie, wybierz trening 1 na 1 z trenerem.

Trening grupowy


Istnieje możliwość, aby wybrać się na trening z koleżanką lub kolegą! Wybierz trening z trenerem i 2-3 innymi osobami.

Nie chcesz korzystać z gotowych pakietów?

Potrafisz sam ćwiczyć i nie chcesz korzystać z pomocy trenera, lecz interesuje Cię ułożenie indywidualnego planu treningowego dostosowanego do Twoich celów? Wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego – służymy pomocą!

Boisz się, że sobie nie poradzisz?

Nigdy nie byłeś na siłowni i nie jesteś pewny, czy dasz radę? Co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed podjęciem decyzji, która może zmienić Twoje życie na lepsze? Lęk przed kontuzją? A może wstyd przed popełnieniem błędu podczas ćwiczeń? Kiedy ćwiczysz z ekspertem, takie sytuacje nie mają miejsca.

Naszym priorytetem jest to, abyś podczas treningu czuł się w 100% komfortowo i bezpiecznie – prowadzimy Cię przez cały trening krok po kroku!

Pomyśl, jak będziesz się czuć, kiedy ubierzesz o rozmiar mniejsze spodnie. Wyobraź sobie jak to będzie patrzeć w lustro i dostrzegać pierwsze efekty treningów i diety… Jeśli zaczniesz już dzisiaj, to stanie się to szybciej, niż myślisz!


Skontaktuj się z nami!


Masz pytania? Chcesz zamówić trening lub dietę, umówić się na trening lub konsultacje? Skorzystaj z formularza kontaktowego! Czekamy na Twoją wiadomość!

    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?